Combos Pretzel i Combos Cracker

Combos Pretzel i Combos Cracker

Dziś trochę o Combos Pretzel i Combos Cracker. W końcu Sweed.pl to nie tylko słodycze. To także różnego rodzaju przekąski. Słone, chrupkie, pikantne, gorzkie – jednym słowem wszystko, co można przekąsić gdy akurat nie mamy ochoty na coś słodkiego.

W piątek mieliśmy do załatwienia kilka spraw, a to wiązało się z długimi podróżami. By nie paść z głodu w podróż zabraliśmy ze sobą trzy słone przekąski od Combos: Combos Pretzel Buffalo Blue Cheese oraz Combos Pretzel Cheddar Cheese i Combos Cracker Chedar Cheese.

Combos Baked Snacks

Combos Pretzel i Combos Cracker to produkty marki Combos Baked Snacks – marki popularnych w Stanach Zjednoczonych przekąsek. Combosy są małe, są chrupiące, są wypełnione nadzieniem. Idealne do pochrupania przy dobrym filmie i piwie. Małe tubki wypełnione kremem występują w trzech rodzajach – krakersa, precla i tortilli. Ale starczy przynudzania… jedzmy :)

Combos Cracker Cheddar Cheese

Na początku wybór padł na Combos Cracker Cheddar Cheese, które znalazły się w naszych lutowych pakietach. Tubki w tym przypadku zrobione były z krakersa, a środek wypełniała słonawa pasta z sera Cheddar. Wobec Combosów ciężko być obiektywnym. Jesteśmy ich fanami, zwłaszcza, że w polskich sklepach ciężko znaleźć nawet zbliżony produkt. Ta wersja nie jest za słona, lekko słodki krakers równoważy słony krem i wszystko dobrze się równoważy. No i chrupie! Jest to na tyle uzależniające, że paczka szybko znika ;)

Combos Pretzel Cheddar Cheese

Skoro była wersja krakersowa, to teraz pora na tę z preclową. Combos Pretzel Cheddar Cheese to dokładnie mają to samo nadzienie co ich krakersowy odpowiednik. Z tą różnicą, że tutaj rurka wykonana jest z precla. Ten jest zwarty, chrupiący i bardzo słony. To po prostu precel. W połączeniu z kremem z sera Cheddar tworzy dość słoną mieszankę. Naszym zdaniem zbyt słoną i pewnie sporo będziemy się zastanawiam, zanim ta wersja trafi do naszych pakietów. O ile w ogóle trafi…

Combos Pretzel Buffalo Blue Cheese

Na koniec zostawiliśmy sobie Combos Pretzel Blue Cheese. Preclowa rurka niczym nie różni się od tej z wersji z serem Cheddar – jest bardzo słona, krucha i smakuje po prostu jak precel. Ale nadzienie o smaku bawolego sera pleśniowego zwaliło nas z nóg. Jest pikantne, a aromat sera mocno wyczuwalny i dobrze równoważy bardzo słonego precla. Jeżeli mamy pokusić się o naszego faworyta z tej trójki, to z pewnością będzie to Combos Pretzel Buffalo Blue Cheese. Jesteśmy pewni, że ta wersja znajdzie się w jednej z najbliższych wysyłek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *