Cukierkowy Książę

Cześć, jestem Bartek. Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sweed.pl. 

Cukierkowy KsiążęZacznijmy od tego, że nigdy nie spodziewałem się, że moja przyszłość wiązać będzie się z tak słodkim biznesem. W dzieciństwie marzyłem o tym, żeby zostać kucharzem. Najprawdopodobniej właśnie stąd wzięło się moje upodobanie do odkrywania i poznawania nowych smaków. Gdy kiedyś usłyszałem stare japońskie przysłowie mówiące, że “każdy nowo poznany smak wydłuża życie o 5 dni” wiedziałem, że muszę je sprawdzić na własnej skórze. Mimo tego do tej pory nie jem buraków i kaszy (choć próbowałem) ;)

Z kuchnią nierozerwalnie wiążą się podróże. To dzięki nim możemy poznawać smaki, którymi zajadają się mieszkańcy danego kraju. Dlatego przy każdej możliwej okazji, staram się dotrzeć do miejsc, w których serwuje się potrawy nie dla turystów, a dla tubylców. Drewniane budki serwujące świeżo wyłowione owoce morza nad brzegiem Adriatyku, stragany w halach targowych – wszędzie tam można poczuć smak odwiedzanego kraju, regionu i miasta. Mając na uwadze tę myśl stworzyłem Sweed.pl – sklep, który co miesiąc za pomocą paczki pełnej słodyczy i przekąsek przybliży Ci kulturę i przysmaki z różnych krajów.

W czym mogę Ci pomóc?

Sweed.pl to nie pierwszy projekt, który prowadzę. Od kilku lat interesuję się tematyką przedsiębiorczości i startupów. Moje mocne strony to marketing, PR, branding, zarządzanie projektami i budowanie produktów oraz marek. Mam głowę pełną pomysłów, które tylko czekają na realizację. Stworzyłem pierwszy blog o marketingu w esporcie Esport Makers.  Jeżeli chciałbyś porozmawiać na któryś z powyższych tematów, masz problem, który Cię nurtuje lub szukasz porad na temat tego jak zacząć z własnym biznesem skontaktuj się ze mną poprzez poniższy formularz.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *