program partnerski Sweed.pl

Program partnerski Sweed.pl

Program partnerski Sweed.pl stworzyliśmy
z myślą o wszystkich, którzy chcą zdobywać wysokie rabaty na paczki z naszego sklepu. Zapisując się do programu otrzymujesz od nas
5 procent na start. To, jak powiększysz swój rabat zależy od Ciebie. Możesz zgarnąć SweedPACK lub SweedBOX nawet za 1 zł! 

Kto może wziąć udział w programie?

Udział w programie partnerskim Sweed.pl może wziąć każdy. W tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń. Ilość aktywnych partnerów jest jednak ograniczona, dlatego nie gwarantujemy, że zakwalifikujesz się do programu od razu. Jeżeli przez jakiś czas po zgłoszeniu nie otrzymasz od nas potwierdzenia, to znak, że aktualnie lista partnerów jest pełna. Wykaż się odrobiną cierpliwości. Odezwiemy się do Ciebie, jak tylko zwolni się miejsce!

Jak zgłosić się do programu partnerskiego Sweed.pl?

Swój link polecający otrzymuje każdy, kto dokona zakupów w naszym sklepie. Nie musisz być jednak naszym klientem, żeby zgarniać rabaty i zniżki dla siebie! Wystarczy, że zgłosisz się do nas mailowo na adres: partner@sweed.pl. W mailu podaj nam swoje Imię i Nazwisko.  Twoje konto będzie przypisane do adresu, z którego otrzymamy wiadomość, a my w odpowiedzi wyślemy Ci Twój indywidualny link polecający. Prawda, że proste? Od tego momentu jesteś naszym partnerem i możesz posługiwać się swoim linkiem, udostępniać go znajomym, wrzucać na blogi i w inne miejsca, które pomogą Ci w gromadzeniu zniżek.

Zasady

Program partnerski Sweed.pl rządzi się bardzo prostymi zasadami. To, jaki rabat otrzymasz, zależy od tego ile osób dokona zakupu poprzez Twój indywidualny link polecający. Każde polecenie to:
program partnerski Sweed.pl10 % rabat na SweedPACK aż do 9 osób. Kiedy 10 osoba dokona zakupu poprzez Twój link polecający otrzymasz rabat kwotowy w wysokości 80 zł 50 gr;
cup_small5 % rabat na SweedBOX aż do 19 osób. Kiedy 20 osoba dokona zakupu poprzez Twój link polecający otrzymasz rabat kwotowy w wysokości 140 zł 50 gr.

Jak możesz zwiększyć skuteczność swoich działań?

1. Wykorzystaj swoje profile w social media

Korzystasz z Facebooka? Masz profil na Instagramie albo snapujesz? W każdym z tych miejsc Twoje komunikaty docierają do wielu znajomych i możesz to wykorzystać. Umieść swój link w poście na Facebook, dodaj go pod zdjęciem na Instagramie albo umieść w snapie. Im więcej osób na niego trafi, tym większe masz szanse na pozyskanie osób poleconych.

2. Podeślij swój link znajomym

Kto z Twoich znajomych najbardziej lubi słodycze? Pomyśl uważnie i wypisz co najmniej 10 takich osób. Każda z nich to dla Ciebie potencjalny polecony, a jeżeli uda Ci się namówić wszystkich, zgarniesz SweedPACK za 1 zł. Podeślij swój link polecający każdej z nich. Dodatkowo ułatwimy Ci zadanie – przygotowaliśmy już dla Ciebie grafiki, możesz je wykorzystać kontaktując się ze znajomymi.

3. Zwracaj uwagę na okazje

Paczki ze Sweed.pl to nie tylko pomysł na zapewnienie sobie comiesięcznej dostawy słodyczy z całego świata. Sprawdzą się one doskonale jako prezent na najróżniejsze okazje: urodziny, imieniny, walentynki, dzień kobiet oraz inne ważne dni, w których obdarowujemy się podarkami. Być może ktoś poprosił Cię o pomoc w wyborze prezentu. Masz dużą szansę, że przekonasz taką osobę do zakupu w Sweed.pl. Wykorzystaj okazję i wyślij jej swój link polecający.

Przydatne materiały

Materiały tekstowe: http://bit.ly/PartnerzySweed
Grafiki:
Facebook: http://bit.ly/NaFacebook
Instagram: http://bit.ly/NaInstagram1 lub http://bit.ly/NaInstagram2

Program partnerski Sweed.pl – regulamin: http://sweed.pl/terms