O projekcie

Słodkie Dranie

Kim jesteśmy?

Słodkie Dranie to ja – Cukierkowy Książę – oraz pojawiający się tutaj od czasu do czasu przyjaciele oraz goście. Na co dzień prowadzę najpyszniejszy sklep subskrypcyjny w Polsce – Sweed.pl. Wyszukuję smakołyki z najodleglejszych zakątków świata i co miesiąc dostarczam do wszystkich subskrybentów, którzy dzięki abonamentowi mają okazję przeżyć pyszną przygodę w prosty i wygodny sposób.

Projekt Słodkie Dranie to konsekwencja tych doświadczeń. Wszystkie słodycze i przekąski, które lądują w pudełkach muszą przejść „surowe” testy. I to właśnie zagraniczne słodycze i inne smakołyki będą przewijać się przez tego bloga najczęściej. Będziecie mogli znaleźć tu recenzje, ciekawostki oraz inne historie ich dotyczące, jednak nie wszystkie będą tak słodkie jak można się spodziewać. W końcu to Słodkie Dranie ;)

Coś jeszcze?

Lubię mówić, że prowadzę najfajniejszy biznes na świecie. Postanowiłem podzielić się z Wami jego kulisami. Co jakiś czas na blogu pojawiać będą się teksty zdradzające Wam jak praca przy sklepie wygląda od kuchni. Spodziewajcie się relacji, przykładów i porad. Będziecie mieli także okazje poznać plany na przyszłość oraz inne projekty, w których maczam palce – np. Esport Makers – blog o marketingu w esporcie.

Chcesz się z nami skontaktować? 

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub napisać do nas bezpośrednio na:

info@sweed.pl

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *