Sweed.pl - o sklepie

O sklepie Sweed.pl

Czym jest Sweed.pl?

Sweed.pl to najpyszniejszy sklep subskrypcyjny w Polsce. W naszych paczkach znajdziesz słodycze i przekąski z całego świata, dzięki czemu możesz przenieść się w każde z tych miejsc bez wychodzenia z domu. Co najważniejsze – zdajesz się na nas i do momentu otrzymania paczki nie wiesz co znajdziesz w środku. To my co miesiąc dobieramy jej skład, pakujemy i przekazujemy kurierowi, który dostarcza ją wprost do Ciebie.

To proste!

Pracując nad sklepem zależało nam na tym, żeby był prosty i wygodny. Bo właśnie o tę prostotę i wygodę w zakupach subskrypcyjnych chodzi. Słodką paczkę ze Sweed.pl możesz zamówić już w trzech prostych krokach. Wystarczy, że na naszej stronie wybierzesz interesujący Cię pakiet wraz z długością subskrypcji, uzupełnisz krótki formularz i dokonasz opłaty za zamówienie. Gotowe. Teraz pozostaje tylko czekać do kolejnej akcji wysyłkowej.

Wybór?

Prostota i wygoda przyświecała nam też przy tworzeniu oferty. Dlatego postanowiliśmy ograniczyć ją do 2 pakietów. W Sweed.pl możesz wybrać:

sweed

  • SweedPACK – nasz bestseller, który co miesiąc pozwoli poznać minimum pięć wyjątkowych smakołyków z całego świata.
  • SweedBOX – pakiet premium, w którym znajduje się minimum osiem pysznych smakołyków z całego świata, których smakiem możesz cieszyć się jeszcze dłużej

Każdy z nich możesz zamówić jednorazowo, na trzy miesiące i na pół roku.

Ok, ale co znajdę w środku?

To pytanie, które otrzymujemy najczęściej. Niestety nie możemy Ci zdradzić składu paczki, bo zepsujemy element zaskoczenia i przyjemność płynącą z cieszenia się nieznanymi smakołykami. Co jakiś czas na blogu pojawiać będą się jednak wpisy, w których uchylimy rąbek tajemnicy. Szukaj tu także recenzji produktów, które w paczkach już się pojawiły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *