Słodycze z usa - Flipz Pretzels w czekoladzie

Słodycze z USA – Flipz Milk Chocolate Covered Pretzel

O tym, że słodycze z USA mogą być dziwne przekonali się już liczni subskrybenci Sweed. Amerykanie są bowiem mistrzami nietypowych smaków, a na tym polu ustępują chyba tylko Japończykom. Dzisiaj na blogu kolejny nietypowy produkt!

Słodycze z USA pojawiają się w naszych paczkach najczęściej. W końcu każdy z nas z zazdrością patrzył na kolegów, którzy otrzymywali paczki od “cioci z Ameryki”. I choć słodycze z USA grają w sweedowych boxach główną rolę, to pojawiają się w nich również smakołyki z innych zakątków świata.

Dziś skupimy się jednak na kolejnym nietypowym połączeniu smaków wprost ze Stanów Zjednoczonych – Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels

Flipz Pretzels

Flipz to marka precli, która powstała w 1997 roku. To, co wyróżnia ją od innych to fakt, że produkowane przez nią precelki – to już nie powinno Was dziwić – pokryte są czekoladą. Tak! Dziś na blogu kolejny słodko-słony romans.

Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels

Precle Flipz, to nie pierwsze słodycze z USA, które łączą precelki z czekoladą. Na naszym blogu pojawiły się już wcześniej m.in. kruszone precle Snyder’s o smaku S’mores. Flipz w odróżnieniu do nich nie są pokruszone. I to ich plus!

Flipz Milk Chocolate Covered Pretzels to – wydawać by się mogło – zwykłe precelki. Małe, zgrabne, ale różniące się jednym szczegółem. Zamiast złocistej, połyskującej skórki widzimy czekoladową polewę. Wygląda obiecująco.

Zapach, który wydobywa się z paczki jest słodki i przyjemny. Przypomina trochę zapach KitKat’a lub innych czekoladowych przekąsek znanych z polskich sklepów ze słodyczami. Czy podobnie smakuje? Sprawdźmy!

Precle przyjemnie kruszą się między zębami. Są dosyć twarde i stawiają opór, jednak szybko ulegają naciskowi. Pierwszy smak, który dociera do kubków smakowych, to smak precli. Lekko mączny, lekko słony – taki, do jakiego przyzwyczaiła nas ta piwna przekąska. Czekolada, która – w końcu! – oblewa precelki jest początkowo lekko wyczuwalna. Dopiero w momencie, gdy zaczyna się roztapiać jej smak się uwalnia. Słono-słodkie połączenie jest przyjemne i z pewnością zaskoczy niejednego smakosza.

Flipz Milk Chocolate Covered Pretzel to kolejne słodycze z USA, których odpowiednika próżno szukać w Polsce. To również kolejna przekąska, która pozytywnie zaskakuje pomimo nietypowego połączenia smaków. I choć te czekoladowe precelki pojawiły się już w boxach subskrypcyjnych Sweed, to mamy dla Was dobrą wiadomość – istnieje co najmniej kilka wariacji smakowych, które z pewnością znajdą miejsce w kolejnych paczkach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *